درب فرفورژه عابررو و درب پارکینگ

درب ساختمان

مشـاوره ، طـراحی و سـاخت انواع درب سـاختمان: درب فرفورژه ، درب فلزی طرح چوب ، درب تلفیقی ، درب سوله ، درب ویلا ( درب های پارکینگ یک لنگه ، چند لنگه ، ریلی ، زیر سقفی و زیر سطحی ) در طرحها و اندازه های مختلف

درب فرفورژه عابررو و درب پارکینگ
درب فرفورژه پارکینگ و درب عابررو

درب ورودی ساختمان ؛ یکی از مهم ترین اجزای ساختمان است که مکمل زیبایی نمای ساختمان ، بیانگر فرهنگ ساکنین و بازتابی از نوع زندگی شخصی صاحب آن ساختمان می باشد.

گروه درب گستر با خلاقیت نوین و پیاده کردن ترجمانی دقیق از نیازهای مشتریان و استفاده از متریال استاندارد ، بهترین و ایمن ترین درب های ساختمان را به شما ارائه می دهد و هر روز به مشتریان ثابتش می افضاید.

درب های مدرن درب گستر- کد 5462
درب های مدرن درب گستر- کد 5462

درب ساختمان

درب ورودی ساختمان ، اولین منظره ای از یک ساختمان است که هنگام وارد شدن به یک خانه  یا ساختمان می بینیم.  افراد خانه چندین بار در روز از درب استفاده می کنند، پس خوب است که ریزه کاری ها و مزایا و معایب آن را بدانیم. درب ورودی با وجودی که شکاف کوچکی در نمای خارجی خانه به نظر می رسد اما تأثیر فوق العاده ای بر نمای ساختمان دارد.   

درب یک عنصر مهم در ساختمان

لازمه هر خانه و ساختمان زیبایی وجود یک درب ورودی زیبا است. درب ورودی ساختمان خانه هایی که در شهرهای بزرگ ساخته می شوند، اهمیت و تاثیر بسیار زیادی بروی نمای خارجی ساختمان خانه خواهد گذاشت. اگر توجه کرده باشید در اکثر روستاها افراد کمی از درب ورود استفاده می کنند و بیشتر ساختمان ها پلانی باز و بدون درب ورودی به حیاط خانه دارند. قرار دادن درب ورودی در حیاط و یا محیط اطراف ساختمان علاوه بر ایجاد امنیت و فضای خصوصی بیشتر در داخل خانه، نمای خارجی خانه را زیباتر و جذاب تر نیز نشان می دهد که خود یک امتیاز مثبت محسوب می شود.

مدل های بسیار متنوعی از درب های ورودی در طرح ها و شکل های گوناگون وجود دارند که انتخاب آنها را کمی سخت می کند. درب گستر با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید درب های ساختمانی ( اولین مرجع جامع تخصصی و حرفه‌ای صنعت و هنرآهنگری ) در همین راستا آلبوم های متعددی از انواع در را جهت سهولت در تصمیم گیری شما برای انتخاب بهترین ها ارائه می نماید.

در بخش زیر ( دسترسی های سریع ) می توانید انواع درب ها را رویت و درب مورد نظرتان را انتخاب کنید. باشد که درخور سلیقه بوده و مفید واقع شویم.

امیدواریم راهنمای خوبی هر چند به میزان کم در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *