قیمت درب فلزی و قیمت درب آهنی

برآورد قیمت درب فلزی و قیمت درب آهنی از گزینه‌های مهم در برآورد هزینه کلی ساختمان به‌شمار می‌آید. تهیه درب از فلز و آهن، به‌دلیل استحکام بالا و قدرت مقاومت این متریال با استقبال خوب کارفرمایان روبروست.
هم‌چنین فرم‌پذیری و امکان اجرای طرح‌های متنوع از درب فرفروژه تا نمونه‌هایی برش لیزری و سی ان سی در این محصولات، کاربران بیشتری را مشتاق استفاده از این محصولات نموده است.

قیمت درب آهنی
قیمت درب آهنی

در این نوشتار ضمن بررسی موارد فوق می‌خوانیم:

  • از قیمت خرید درب فلزی و درب آهنی بیشتر بدانیم.
  • درب فلزی و درب آهنی: محکم و بادوام
  • درب فلزی از انباری تا اتاقک آسانسور

در مطالعه این مطلب با ما همراه باشید.

برای مشاهده صد ها نمونه درب تولید شده توسط درب گستر، در سایت به جستجو بپردازید.
همچنین برای استعلام قیمت روز انواع درب و سردرب با ما در تماس باشید تا بصورت رایگان مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار دهیم.

در نظر داشته باشید، برای هر یک از محصولات درب موجود در سایت، می‌توانید بصورت جداگانه و با ارسال اطلاعات درب، شامل ابعاد و ویژگی های مورد نظرتان، نسبت به استعلام آنلاین قیمت انواع درب فلزی و آهنی اقدام نمایید.

قیمت درب فلزی و درب آهنی چگونه تعیین می‌شود؟

این روزها قیمت خرید درب و دیگر مصنوعات فلزی تابع موارد زیادی است. پیش از هر چیز نوسانات قیمت فلزات در بازار و تاثیر آن بر روی این تولیدات است که در تعیین قیمت درب اثر می‌گذارد. برای مثال قیمت روز آهن بر قیمت ساخت درب فلزی موثر بوده و در تعیین هزینه‌ نهایی ساخت محاسبه می‌گردد.
هم‌چنین طراحی درب آهنی و درب فلزی نیز بسیار متنوع بوده و تاثیر مهمی در قیمت خرید درب دارد. نمونه‌های فرفروژه، درب‌های ریلی و انواع درب فلزی تهیه شده به روش برش لیزری نیز شامل این گزینه می‌شوند.
در همه این موارد هزینه‌های طراحی، برش و مونتاژ بخشی از قیمت درب فلزی و آهنی را تشکیل می‌دهند.

قیمت درب آهنی
قیمت درب آهنی

برای دیدن نمونه های متنوعی از درب ها ضمن ورود به سایت، به بخش‌های مختلف آن سر بزنید. گالری این مجموعه حاوی تصاویر بسیار زیادی از انواع درب فلزی و آهنی، درب فلزی طرح چوب و نمونه‌ درب‌های تلفیقی فلز و چوب است که در بخش‌های مختلف ساختمان کاربرد دارند.

آشنایی با برخی از نمونه‌های درب فلزی و درب آهنی

درب فلزی انباری و درب اتاقک آسانسور از نمونه‌های معروف درب فلزی هستند. استحکام و مقاومت بالای این نوع درب و ایمنی آنها برای این بخش از ساختمان‌، آنها را به انتخابی ایده‌آل برای بنا تبدیل کرده است.
در این مورد نیز با تنوع طرح و ابعاد روبرو هستیم. سفارشات بر اساس قیمت ساخت درب فلزی و درب آهنی برای انباری و اتاقک آسانسور با ارائه طرح‌های متنوع از طرف مشتریان نیز قابل انجام است.
درب‌های توامان یا درب تو درب نیز از جنس فلز و با طراحی بسیار دقیق ساخته می‌شوند. زیبایی و تنوع بالای این نمونه‌ها را می‌توانید در گالری سایت مشاهده و از میان‌ آنها مورد دلخواه را سفارش دهید.
هم‌چنین اگر نظراتی درباره تغییر طرح یا افزودن بخش‌هایی به درب جهت تزئین آن دارید می‌توانید با مجموعه در میان گذاشته و طرح دلخواه خود را با تایید تولید کننده اجرا کنید.

آخرین درب های تولیدی درب گستر + امکان استعلام قیمت آنلاین درب

سخن پایانی

قیمت درب به‌عنوان بخش مهمی از بنا که نقش زیبا سازی و نیز ایمنی در برابر سرقت را بر عهده دارد بسیار مهم است. هنگام خرید درب انتخاب نمونه‌های محکم و بادوام و سفارش انواع درب فلزی و آهنی را می‌توانید در سایت انجام دهید.
به علاوه امکان دریافت اطلاعات لازم درباره قیمت ساخت درب و دیگر موارد نیز از طریق مشاوره با کارشناسان فروش درب گستر امکان پذیر است.