بعد از انتخاب کد درب مورد نظر پیش فاکتور خدمتتان ارائه میگردد شما پس از رویت و بررسی پیش فاکتور با پرداخت ودیعه، طبق اندازه های سفارش شده پروژه شما در خط تولید شروع به ساخت می شود و پس از اتمام کار و مشخص کردن وزن نهایی، خدمتتان اطلاع رسانی و تقدیمتان می گردد.

با توجه به نوع درب انتخابی شما، وزن، ابعاد درب و همچنین محل نصب که در تهران، حومه و یا شهرستان است هزینه نصب محاسبه میشود.

بله هر گونه طرحی که بفرمایید انجام می دهیم هر چند در سبد تولیدات ما نباشد ، حتی ایده های شما را به محصولی جدید تبدیل می کنیم.

بله ، منتهی هزینه رنگ با توجه به طرح درب و ابعاد آن توسط نقاش محاسبه و اعلام میگردد.

بله سر درب هم طراحی و هم اجرا می کنیم.

بله از تمام نقاط ایران سفارش پذیرفته می شود و محصول ساخته شده را به هر کجا که بخواهید ارسال می کنیم.

اندازه عرض درب عابررو معمولا 1.20 متر عرض و ارتفاع 2.30 یا 2.40 متر و عرض درب پارکینگ 3.20 مترعرض و ارتفاع 2.30 یا 2.40 متر می باشد ولی با توجه به موقعیت ساختمان و نظر کارفرما متغیر است.

مدت زمان “ساخت درب” از سه روز تا دو هفته می باشد ولی بستگی به مدل و طرح درب انتخابی شما دارد ، زمان تحویل هر درب متغیر است.

درب های تولیدی « درب گستر » دارای انواع گوناگونی هستند و از متریال مختلف مثل چوب و فلز ، فلز شبه چوب (رنگ شده) ، فلز با ترمود و فلز و . . . ساخته می شوند.

درصورتی که ساکن تهران و حومه هستید کارشناسان ما جهت برداشت اندازه و بررسی موقعیت خدمت میرسند ولی ساکنین شهرستان ها اندازه و ابعاد را خودشان اعلام می کنند.

بله ، طبق اندازه های درخواستی شما درب ورودی نفررو درب عابررو ) هم ساخته می شود.

لطفا سوال ( پیشنهاد یا انتقاد ) خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید.

    من را عضو خبرنامه نیز بکنید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .