“درب‌های لیزری”

درب های لیزری ، درب‌های هستند که با استفاده از فناوری برش لیزری ساخته می‌شود. در این فرآیند جهت ایجاد طرح یک پرتو لیزر بر روی متریال درب متمرکز شده و با اعمال حرارت بالا، متریال را برش می‌دهد و فرم داده می‌شود. این روش برش بسیار دقیق و دقت بالایی دارد و تولید درب‌ با هر طرح‌ و الگوی پیچیده ای امکانپذیر است. درب های فلزی لیزری، جزوء جدیدترین درب ها بشمار می روند. است که دارای جلوه های بصری متفاوت هستند و از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است، با ما همراه باشید.

این گالری درب های هستند که قسمتی از درب ها و یا تمامی درب توسط دستگاه لیزر ( سی ان سی ) انجام شده. درب های لیزری تنوع زیادی دارند و از مزایای این مدل درب های می توان به این موضوع اشاره کرد که هیچ گونه محدودیتی در طرح ندارند و تمام ایده های شما قابل اجرا می باشد. تنوع گسترده در طراحی و تولید درب های لیزری درب گستر را می توانید ببینید.

درب های لیزری مجموعه درب گستر فقط یک ورق ساده لیزری نیستند. بعضی از درب های بصورت سه بعدی ساخته شده که قسمت های از آنها برجسته است و در بعضی از مدل ها درب بصورت تلفیقی با ترموود یا ورق استیل یا متریال دیگری اجرا شده که بسیار متفاوت و مدرن می باشد. تفاوت و تمایز تولیدات گروه درب گستر با شرکت های مشابه را می توانید رویت کنید.

کاتالوگ دیجیتال درب های لیزری


نمایش 1–24 از 127 نتیجه

نمایش 12 24 48