فعالیتها

قیمت درب پارکینگ

درب خاص درب زیبا کد درب 1866

درب پارکینگ دارای اهمیت ویژه ای می باشد. درب پارکینگ یکی از اجزای تاثیر گذار در دکوراسیون و نمای خارجی ساختمان شما می باشد، این درب ها علاوه بر این که در زیباتر نشان دادن ساختمان شما نقش بسزای دارند، برای حفاظت و امنیت از خودروها و ساختمان شما نیز بسیار موثر است. چنانچه درب پارکینگ شما از چهارچوب خود جا به جا یا خارج می شود. و یا به دلیل گذر زمان ساییده، فرسوده و مستهلک شده باشد، وقت آن رسیده تا به فکر تعویض درب پارکینگ خود باشید.

درب خاص (درب گستر) کد درب 5084
سردرب ساختمان کد 1902

لازم است در انتخاب درب پارکینگ نهایت دقت و توجه را داشته باشید تا بتوانید بدون هدر دادن هزینه هایتان یک درب مناسب داشته باشید. امروزه با توجه به صنعتی شدن زندگی مردم و سهولت تردد، تمامی درب های پارکینگ بصورت کنترولی باز و بسته می شوند. و برای امنیت بالا و حفظ وسایل نقلیه در مجتمع ها و ساختمان ها باید از درب های استاندارد و ایمن استفاده کنیم تا از نظر کیفیت دچار مشکل نشویم. انتخاب یک درب با کیفیت از اهمیت بالای برخوردار است. که بعد از مدتی دفورمه نشود و هنگام باز و بسته شدن به جک مکانیکی درب هم آسیب نزند. و ضمن اطمینان خاطر از کیفیت آن باعث زیبایی نمای ساختمان شود.

سردرب ساختمان و حفاظ کد 1170
درب شیک درب ساختمان کد 1635
درب هلال دار

انواع درب پارکینگ از نظر جنس و مدل

درب های پارکینگ از نظر جنس با یکدیگر متفاوت هستند .چوبی، فلزی، آلومینیوم هر کدام انواع مختلفی از درب های پارکینگ هستند که به نوبه خود مزیت های متفاوتی دارند همچنین از نظر، مدل تنوع بسیار وجود دارد.
درب های پارکینگ فلزی لولایی جزو بهترین و ایمن ترین درب ها هستند و از نظر قیمت کمترین هزینه را برای خریداران درب دارد.

5133-C درب فرفورژه و سردرب
درب فرفورژه و سردرب کد درب 5131
درب پارکینگ یک لنگه

درب یک لنگه ( درب های پارکینگ تک لنگه )

 این نوع از درب ها، تنها از یک لنگه تشکیل شده اند که به طرف راست یا چپ باز می شود. این نوع از درب ها در مکان هایی کاربرد دارند که از یک سمت به فضای زیادی نیاز داشته باشد. برای مثال ساختمان هایی که دارای دو طبقه ( همکف و زیر زمین ) پارکینگ هستند بیشترین استفاده را از این نوع درب ها می توانند داشته باشند. درب های تک لنگه، دارای مکانیزم باز شدن بیش از نود درجه، امکان دور گرفتن اتومبیل ها را در مسیر پارکینگ ( ورودی به رمپ ) تسهیل می کنند.

1739-F درب تلفیقی
1549-A درب لیک لنگه باز شو

درب های پارکینگ تک لنگه ای قابلیت نصب در ساختمان های شمالی و جنوبی ( مسقف و حیاط دار ) را دارند، اما ساخت این گونه درب ها احتیاج به رعایت نکات فنی و در نظر گرفتن ابعاد، سنگینی درب و موارد دیگر را دارند.

«« درب گستر پروژه های متعددی را با قابلیت های متفاوت اجرا نموده، و با اطمینان عرض می کنیم که درب های تولید شده توسط این مجموعه همیشه بهترین می باشند. چون اکثر کپی های که از روی طرح های درب گستر شده فاقد کیفیت لازم بوده و از نظر فنی نقصان دارند. »»

سیستم های اتوماتیک این نوع درب ها ( درب پارکینگ یک لنگه ای ) بصورت بازوهایی الکترومکانیکی و یا هیدرولیکی هستند. لازم به ذکر است استفاده از قفل برقی برای درب های تک لنگه جهت تامین امنیت توصیه می گردد. و در صورت نبود آن احتمال باز شدن درب بر اثر فشار مخالف لولاها ( از بیرون ساختمان ) وجود دارد.

1062-A درب پارکینگ و درب نفر رو
درب پارکینگ درب گستر کد درب 1062
درب پارکینگ دو لنگه

درب دو لنگه ( درب های پارکینگ دو لنگه )

ساختار این نوع درب ها ( دربهای دو لنگه ) به گونه ایست که دو لنگه درب در کنار هم بصورت مساوی و اکثرا قرینه قرار گرفته، با باز شدن این دو لنگه، فضای ورودی مناسبی برای تردد وسایل نقلیه فراهم می گردد. می توان گفت بیش از 80 درصد درب هایی که مورد استفاده قرار می گیرند، از نوع درب های دولنگه هستند. کارایی و انعطاف پذیری این نوع درب ها همراه با مدل های گوناگون، کاربری های متناسب دارند و این نوع درب ها را می توان در ساختمان های حیاط دار و یا مسقف استفاده کرد.
فضای مورد نیاز برای باز و بسته شدن این درب برابر است با طول هر لنگه و باید اندازه طول هر لنگه درب شعاع داخلی آن را آزاد گذاشت تا فضا برای باز و بسته شدن به قدر کافی وجود داشته باشد.

درب های پارکینگ دولنگه در طرح های گوناگون

1818-F درب آهنی شیک

درب دو لنگه ( درب های پارکینگ دولنگه )

1818-A درب طرح چوب فرفورژه
درب لوکس و لاکچری کد درب 1654
درب لوکس و لاکچری کد 1648
قیمت درب پارکینگ چقدر است؟

قیمت درب پارکینگ در درجه اول بستگی به طرح درب و دوم به ابعاد درب پارکینگ ارتباط دارد. چونکه با توجه به طرح درب وزن آهن آلاتی که برای ساخت درب استفاده می شود متفاوت است یعنی در بعضی از درب ها فلز بیشتری بکار می رود. دوم اینکه با توجه به ابعاد آن میزان آهن بکار رفته متغیر است . سبک ترین درب پارکینگ حداقل ۲۳۰ کیلوگرم و سنگین ترین درب بیشتر از ۱۵۰۰ کیلوگرم می شود.

 • آیا درب پارکینگ را می توان چوبی ساخت ؟
 • جواب ما : درب های پارکینگ هم میشود چوبی باشند، و به دو گونه امکان پذیر هستند.
 • 1 –  کلیه زیر سازی درب مثل چهارچوب آن یا کلاف اصلی و همچنین لنگه های درب، فلزی هستند و روی آن با چوب کاور می شود مثل درب کد 1739 که درب دو لنگه است و یا درب کد 1739-F که درب پارکینگ یک لنگه می باشد، که کاملا از سمت نما چوب دیده میشود و اصلا مشخص نیشت که زیر سازی اصلی فلز است.
 • 2 – درب های با نمای چوب با این تفاوت که از نظر جنس فلز هستند و به رنگ چوب در آمده اند  که این کار مستلزم توانمندی و دقت آهنگران چیره دست و در نهایت تشخیص و اجرای رنگ توسط نقاش ماهر صورت می گیرد. مثل درب کد  5500 و یا درب کد 1607

درب تلفیقی چهارچوب و کلاف لنگه ( زیر سازی ) فلزی است. درب پارکینگ کد درب 1739

درب تلفیقی درب پارکینگ کد درب 1739

درب کاملا فلزی که بصورت طرح چوب اجرا و سپس رنگ شده – کد درب 5500

قیمت درب فلزی کد درب 5500

مجموعه درب گستر با کارشناسی و مهندسی همچنین بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته تا در این زمینه به بهترین نحوه ممکن پروژه های متعددی را اجرا کند و نهایت شگفتی و رضایت مشتریان عزیز را کسب نماید.

درب های سازه امن گستر نوین با داشتن استحکام، امنیت، متناسب با سلایق شما و مکمل زیبایی ساختمان تان میباشد.

درب شیک و ایمن کد درب 5868
درب پارکینگ کد درب 5252

درب فلزی ، درب ایمن ، درب سنتی

درب ورودی ساختمان کد درب 1576

درب ورودی ساختمان ، درب فلزی طرح چوب

درب ورودی ساختمان درب کد 1575
ساخت درب فرفورژه کد درب 5194
درب پارکینگ شیک کد درب 5196
درب پارکینگ مینیاتوری کد درب 5106
5105-A درب فلزی آنتیک
درب شیک مانند درب کاخ کد درب 5166
درب فرفورژه درب طرح ترک کد درب 5303
درب فرفورژه قیمت کد درب 5247
درب های شیک و زیبا کد درب 5785
درب لیزری درب مدرن کد درب 5846
درب لیزری سبک وزن کد درب 5845
درب فرفورژه شیک کد درب 5389
درب ویلا کد درب 5379
درب پارکینگ درب گستر کد درب 1100
nvf tgcd 1890
درب سی ان سی یا درب لیزری کد 5751
درب سی ان سی کد درب 5749
درب شیک-درب خاص کد درب 5540
5540-A درب حیاط درب پارکینگ
درب ویلایی شیک کد درب 5731
درب پارکینگ درب ویلا کد درب 5733
5183C درب های شیک و ایمن
5135B درب های ایمن
درب های جدید فلزی کد درب 5025
درب سلطنتی کد درب 5961
درب لیزری هندسی درب کد 5796
درب پارکینگ لیزری درب کد 5797
درب سه بعدی کد درب 5027
5027-A درب فلزی
درب فرفورژه پارکینگ درب شیک 3241
درب پارکینگ ویلایی درب کد 3242
5951C درب دست ساز
5955A درب پارکینگ الیزه

2 فکر در مورد “قیمت درب پارکینگ

 1. م - ح گفت:

  بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس از حسن همکاری و خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه مجموعه درب گستر دارم و برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نمایم. پایدار باشید.

  1. درب گستر گفت:

   سلام و تشکر مخصوص از جناب مهندس حسنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *